Τρίτη, 6 Μαΐου 2014

Δελτίου τύπου 06.05.2014

Δελτίο Τύπου



Ψηφοδέλτιο νίκης για ΡΗΞΗ και ΑΝΑΤΡΟΠΗ! ΤΩΡΑ!


Κατόπιν επιθυμίας πολλών φίλων, αναρτούμε εκ νέου το ψηφοδέλτιο της κίνησής μας με τις ιδιότητες των Υποψηφίων Συμβούλων



ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΑΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Αγρότης - Ξενοδοχοϋπάλληλος

ΚΑΣΤΡΙΝΣΙΟΥ-ΤΡΕΝΝΕΡ (επίθετο συζύγου) ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
(Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Αρχιτέκτων εσωτερικού χώρου – διπλωματούχος ρεφλεξολογίας

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Οικονομολόγος – Ειδικός σε θέματα Κοινοτικού Πλαισίου Στήριξης, ΑΠΕ

ΚΟΥΤΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Ελεύθερος επαγγελματίας – πρώην Διευθυντής Καταστήματος Τράπεζας Πειραιώς, Πρόεδρος Μουσικού Συλλόγου Ερμιόνης

ΚΟΥΤΣΗ-ΒΕΝΑΡΔΟΥ (επίθετο συζύγου) ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική
Περιφέρεια Ερμιόνης) – Εκπαιδευτικός Φιλόλογος, πτυχιούχος Φιλοσοφικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών

ΜΠΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Αγρότης

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Εργολάβος οικοδομών

ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Συνταξιούχος ΟΤΕ – Πρόεδρος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων Ερμιονίδας

ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) - Αγρότης

ΤΣΑΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης) – Πτυχιούχος Φυσικομαθηματικής Σχολής Αθηνών, Οικονομία και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Παρισίων και Επικοινωνία – Μάρκετινγκ, τ. Γεν. Δ/ντης Κέντρου Θαλασσοθεραπείας Πόρτο Καρράς, τ. Γεν. Δ/ντης Ελληνικού Εμπορικού επιμελητηρίου Παρισίων, τ. Γεν. Δ/ντης Εμπορικού Συλλόγου Αθηνών και τ. Στέλεχος –Συνεργάτης Ο.Η.Ε.


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Συνταξιούχος Ο.Α.Ε.Ε. – τ. χειριστής σκαπτικών μηχανημάτων

ΒΑΘΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Εκπαιδευτικός Θεολόγος, πτυχιούχος Α.Π.Θ. – Καθηγήτρια Γενικού Λυκείου Κρανιδίου

ΒΑΡΚΑΡΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΠΕΑΤΡΙΖ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Συνταξιούχος Ο.Α.Ε.Ε. – τ. Λιθογράφος

ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΜΠΑΤΙΚΑ (επίθετο συζύγου) ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Εκπαιδευτικός πτυχιούχος Γαλλικής Φιλολογίας Πανεπιστημίου Αθηνών, Διερμηνέας - Μεταφράστρια

ΔΟΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Έμπορος – Οπωροπώλης

ΕΛΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Χειρουργός Οδοντίατρος , πτυχιούχος Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, Βιολόγος Πανεπιστημίου Λίβερπουλ (Αγγλία) με εξειδίκευση στην Ιατρική Βιοχημεία, Μεταπτυχιακό Φαρμακολογίας Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Σαουθάμπτον Αγγλίας και Φαρμακευτικής Σχολής Πανεπιστημίου Ναντ Γαλλίας

ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Έμπορος Λαϊκών Αγορών

ΘΗΒΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Αγρότης - Μελισσοκόμος

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Ιδιωτικός υπάλληλος, πτυχιούχος Διατροφόλογος Πανεπιστημίου Κρήτης

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) - Έμπορος

ΚΛΕΙΔΑΡΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (επίθετο συζύγου) ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΚΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Πτυχιούχος Εφαρμογών Πληροφορικής στη Διοίκηση και Οικονομία Τ.Ε.Ι.

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Οικοδόμος, άνεργος – μέλος Δ.Σ. Αθλητικής Ένωσης Ερμιονίδας

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Σιδηροκατασκευές – Αμμοβολές κτιρίων

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Οικιακά, Αντιπρόεδρος Ομάδας Αιμοδοσίας Κοιλάδας

ΠΑΡΙΑΝΟΥ-ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ (επίθετο συζύγου) ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) - Έμπορος

ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Φυσικοθεραπευτής – τ. Πρόεδρος Κοινότητας Φούρνων, Γ.Γραμματέας Αθλητικής Ένωσης Ερμιονίδας

ΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΑΚΗ) (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Σχεδιάστρια Μόδας Ακαδημίας Μιλάνου, Σκηνογράφος – Ενδυματολόγος Θεάτρου, Βιολογικός Καλλιεργητής

ΡΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) – Ελεύθερος επαγγελματίας, Πρόεδρος Πανελληνίου Συλλόγου Κατασκευαστών και Εισαγωγέων Ηλεκτρονικών Εφαρμογών

ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ-ΜΑΧΑΙΡΑ (επίθετο συζύγου) ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου) Έμπορος, Ανθοπώλης



Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Δημοτική Κοινότητα Ερμιόνης) - Οικιακά

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (Δημοτική Κοινότητα Ερμιόνης) – πτυχιούχος τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), Μεταπτυχιακή φοιτήτρια τμήματος Γλωσσολογίας στο Πανεπιστήμιο Σορβόννης (Paris IV)

ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΟΥΚΥΔΙΔΗ (Δημοτική Κοινότητα Ερμιόνης) – Διπλωματούχος Σχεδιάστρια Δομικών Έργων



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΒΑΡΚΑΡΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Δημοτική Κοινότητα Κρανιδίου) – Συνταξιούχος ΝΑΤ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δημοτική Κοινότητα Κρανιδίου) – Αγρότης, Ελαιοπαραγωγός, τ. Δημοτικός Σύμβουλος Κρανιδίου, Μέλος Δ.Σ. Αθλητικής Ένωσης Ερμιονίδας

ΝΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Δημοτική Κοινότητα Κρανιδίου) – Συνταξιούχος Ο.Α.Ε.Ε.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Δημοτική Κοινότητα Κρανιδίου) – Αγρότης, Ελαιοπαραγωγός



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΟ-ΧΕΛΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (Δημοτική Κοινότητα Πορτο-χελίου) – Μάγειρας, Chef

ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Δημοτική Κοινότητα Πορτο-χελίου) – Χωματουργικές Εργασίες

ΣΤΟΪΛΚΟΒΙΤΣ ΓΚΟΡΑΝ του ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ (Δημοτική Κοινότητα Πορτο-χελίου) – Ζωγράφος, Αγιογράφος



Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΔΥΜΩΝ

ΜΑΛΤΕΖΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Τοπική Κοινότητα Διδύμων) - Οικιακά



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (Τοπική Κοινότητα Ηλιοκάστρου) – Συνταξιούχος Ι.Κ.Α.



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΜΗΣΙΑΣ

ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (Τοπική Κοινότητα Θερμησίας) – Συνταξιούχος, Αγροτικές Εργασίες



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΡΝΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (Τοπική Κοινότητα Φούρνων) - Αγρότης


ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ (επίθετο συζύγου) - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Τοπική Κοινότητα Φούρνων) - Οικιακά

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου